Олімпійський тиждень. продовження...

У Хотінській спеціалізованій школі в рамках олімпійського тижня відбулися змагання між учнями школи та Хотінського ПАЛ. Був проведений квест, де всі учасники показали свої розумові здібності та проявили неабияку кмітливість. Естафети, крос та інші силові випробування дали змогу юним спортсменам показати свої спортивні навички. Боксерський клуб "Леон" провів майстерклас для учасників змагань.

14:11 14.09.2021

Олімпійський тиждень

В Хотінській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів урочистою лінійкою розпочався Олімпійський тиждень, який закликає до нових спортивних звершень.

21:10 13.09.2021

Добре вчитися на свіжому повітрі

Екскурсія на уроці біології в дендропарк біля школи учнів 11 класу. Як добре, що можна побачити і доторкнутись до рідкісним порід дерев!

14:20 09.09.2021

РІЧНИЦЯ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ СМТ. ХОТІНІ ТА М. СУМ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

В Хотінській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів відбулися заходи присвячені Дню визволення смт. Хотіні та м. Сум: учні відвідали краєзнавчий музей, була проведена урочиста лінійка, в медіацентрі створено тематичну виставку

14:59 02.09.2021