Дякуэмо за подарунок

Випускник Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області Мисенко В'ячеслав подарував школі картину, що була написана в рамках пленеру "Хотінь 2021". Висловлюємо щиру подяку за цінний подарунок.

08:01 31.08.2021

Перший раз у п'ятий клас: поради для комфортного знайомства зі старшою школою

П’ятий клас – кризовий етап у розвитку особистості. Тому завдання вчителів і батьків – зробити світ середньої школи дійсно комфортним для учнів! У цей період діти охоче приймають дозовану допомогу та підтримку, довірливо ставляться до дорослих, але при цьому постійно перевіряють їхній авторитет.

22:25 05.08.2021

Свято Останнього дзвоника!

Щиро вітаємо вас із закінченням навчального року, святом Останнього дзвоника. Цей рік справді був непростим, але завдяки старанням та злагодженій роботі учительського та учнівського колективу та батьківській турботі  вдалося гідно витримати всі випробування.      Щастя всім, добра, злагоди, міцного здоров’я, успіхів та приємного літнього відпочинку!

14:38 08.06.2021