A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хотінський ліцей Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області

Сторінка соціального педагога

Дата: від до Скинути

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ - позитивними людьми

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ - позитивними людьми. Його ВООЗ ініціював 35 років тому, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. а даними Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України щодня в нашій країні реєструють близько трьох десятків випадків захворювання на ВІЛ - інфекцію та до десяти – на СНІД. Станом на 1 липня 2023 під медичним наглядом перебувало 158 308 людей з вірусом імунодефіциту. За останні роки розповсюдження ВІЛ - інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії. Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.

10:37 01.12.2023

Соціальна реклама з безпеки на транспорті та дорогах

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За даними Нацполщії України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху. Трагічним фактом залишається і той, що в аваріях продовжують гинути діти.

11:34 29.03.2023

Як боротися з надмірним хвилюванням

🟣  Хвилювання — це передусім нервовий стан людини. Також це поняття означає думки,  які наповнюють людину тривожністю за майбутнє та не дають спокою. Зараз цей стан супроводжує українців усюди.

07:50 24.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора