Цікавий та насичений день старшокласників

Насичений та цікавий видався день для старшокласників. Відвідали онлайн профорієнтаційний урок "Година майбутнього", відбулась цікава зустріч з представниками СНАУ.

18:35 21.12.2021

День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая.

15:00 19.12.2021

Всеукраїнський масовий захід "Gool Games"

Набазі Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області пройшли змагання Всеукраїнського масового заходу "Gool Games" серед школярів загальної середньої освіти Хотінської селищної ради.

15:00 16.12.2021

День чаю

На уроці математики учні 5 класу розв'язували цікаві завдання з використанням чайної атрибутики. Так вони відзначили Міжнародний день чаю.

15:41 15.12.2021

День Андрія

Одним iз свят, яке завжди вiдзначали нашi батьки, дiди, прадiди, було велике зимове свято, особливо важливе для молодi-день Андрiя. Наша школа також пiдримуе нацiональнi традицii, тому 13 грудня були проведенi Андрiiвськi вечорницi-з пiснями, танцями та iграми. Найцiкавiшим дiйством було кусання калити.

15:41 13.12.2021

Змагання з футзалу

Вітаємо команду юнаків Хотінської спеціалізованої школи за зайняте 1 місце у змаганнях з футзалу серед юнаків загальної середньої освіти Хотінської селищної ради,та команду дівчат за зайняте ІІІ місце у змаганнях з футзалу. Команда юнаків: Непокритов Іван, Євсюкоа Денис, Житняк Гліб, Середа Олександр, Криницький Антон, Козаков Нікита, Бульченко Давід, Будніков Кирило. Команда дівчат: Біловодська Юлія, Домашенко Мілана, Герасименко Даша, Сердюк Богдана, Скриннікова Надія Бараноаська Надія.Крашими гравцями були названі Євсюков Денис та Біловодська Юлія .

06:42 10.12.2021