Сторінка соціального педагога

Поради п'ятикласникам

Будь - які перехідні періоди життя і діяльності дітей висувають специфічні проблеми, що пов’язані зі зміною в організації навчальної діяльності у середніх класах. Умови, які змінилися, пред’являють більш високі вимоги до інтелектуального і особистісного розвитку, до ступеня сформованості у дітей певних учбових знань, дій, навичок. Процес звикання до шкільних вимог і порядків, нового для п’ятикласників оточення, нових умов життя розуміється як адаптація. Адже дитина в школі адаптується не тільки до своєї соціальної ролі, але перш за все до особливостей засвоєння знань у нових умовах.

10:58 24.09.2021

Поради першокласникам

Шановні батьки, ваша дитина вперше переступила поріг нового навчального закладу – школи, де на неї чекають цікаві уроки, веселі перерви, змістовне дозвілля, гарні друзі та перша вчителька.

10:58 24.09.2021