21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Свято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

19:24 21.02.2024

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Того дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», а під час прощання із загиблими лунала пісня «Плине кача…», яка стала українським народним реквіємом. Пам'ятаємо...

15:16 20.02.2024

19 лютого - День Державного Герба України

Тризуб – це відголос історії нашої нації, який об'єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність! Він був і назавжди залишиться символом суверенної незалежної Української держави! Вітаємо зі святом!

10:09 19.02.2024

Майстер-клас з приготування піци

Піца- одне  найулюбленіших частувань у дітей різного віку. Але ласувати піцою - це одна справа, а навчитися її готувати - це справжня смачна пригода. Під чуйним керівництвом старшого викладача СНАУ Середи Ольги Григорівни учні 5 та 6 класів дізналися всі секрети приготування піци і скоштували власноруч зроблені.

17:33 16.02.2024