На НМТ 2024 буде 4 предмети

Дата: 27.09.2023 16:38

Поспішаємо поділитись свіжими новинами. Сьогодні на прес-конференції МОН розказали, як учні будуть складати НМТ в 2024 році.

Тепер треба писати тест з 4 предметів (3 обов‘язкових та 1 предмет на вибір)

3 обов’язкових:

- українська мова

- математика

- історія України

На вибір: іноземна мова, українська література, біологія, географія, фізика, хімія.

Можливо, це зображення (текст «ZNO UA фОРМАТ HMT-2024 ОБОВ'ЯЗКОВ ПРЕдМЕт НА ВИБР УКРАЙНСЬКА МОВА АТЕМАТИКА СТОРИЯ УКРАЁНИ 16-21 СТОЛтТЯ НОЗЕМНА МОВА англ.ська, н.мецька, французька, спанська УКРЛТ БЮОЛОГИЯ ΓΕΟГΡΑФΙЯ ФИЗИКА ХмЯ гортай *В.дпов.дниЙ законопроект вже на реестраци y Верховний Рди далί»)На зображенні може бути: текст «ZNO UA ЗАПЛАНОВАНО 2 CECİİ ПРОВЕДЕННя нмТ Перша сесия почнеться ранише 3 травня 3М ЗАВдАНЬ ВДПОВДАТИМЕ чинним ПрограМАМ знО *шукай покликання на них в хаилаито "Новини ΗМΤ" гортай дал.»На зображенні може бути: текст «ZNO UA ТРИВАЛИСТЬ TECTY -240XB 240 XB 3 КОРОТКОю ПЕРЕРВОЮ ПЛАН нмТ 2 ПРЕДМЕТИ по 60 Х ΠΕΡΕΡВА 20 ХВ ЩЕ ЩЕ2ПРЕдметипобохв 2 ПРЕДМЕТИ по 60 60 ХВ гортай Mg дали»На зображенні може бути: текст «ZNO ZNO UA ДПА НЕ БУДЕ ДПА ПίСЛЯ 9 та 11 класу класу НЕ БУДЕ -Сег.й Бабак, голова осв.тнього ком.т *у 2024 роци буде лише п.лотна версия ДПА ДПАДЛЯ версяДПАдрЯ4кпасу. длЯ 4 класу. гортай дал.»На зображенні може бути: текст «ZNO UA якщо я ЗА КОРДОНОМ? Хто перебувае за кордоном, зможе пройти тестування в ТЕЦ крани перебування 3бильшити кίлькйсть kpaiH, де можна буде скласти HMT, не планють Немае причини складати НМТ, якщо ти не плануеш вступати в украйнський университет Mg гортай дал.»Можливо, це зображення (текст «ZNO UA що ще треба знати? Тестування проводитиметься в один день. Тобто за одну ceciro для оцίнювання учасник отримае результати для вступу УЦОЯО посиЛитЬ заходи безпеки та буде використовувати металодетектори ПиД час проведення нмт На тимчасово окупованих териториях нмТ не проводитиметься Громадяни 3 цих територий вступатимуть за результатами спίвбес.ди в унивесиет., до якого вступатиме a6iTypiEHT За умови повитряной тривоги BCI учасники переходитимуть укриття i працюватимуть 3 тестами лише ПίсЛя iii завершення. гортай дали»)