Дякуємо за підтримку та допомогу школі!

Дата: 31.12.2021 10:00

Адміністрація Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, вчителі, учні та батьки висловлюють найтепліші слова подяки селищному голові Торянику М.І. та виконкому селищної ради, відділу освіти Хотінської СТГ, ТОВ "Фавор", ТОВ «ВКП «НОТЕХС», ФОП "Фоменко В.І.", ФОП "Мисенко О.О.", Kernel СТОВ "Дружба Нова" агрофірмі "Семереньки", депутату районної ради Гученку П.В. за підтримку та допомогу школі. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!