Нова актова зала

Дата: 24.12.2021 09:41

Гармонійний розвиток та виховання підростаючого покоління – одна із основних задач сучасної української школи. Цьому сприяє створення комфортних та безпечних умов для забезпечення змістовного дозвілля школярів, активізації можливостей спілкування, згуртованості класних колективів, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, виховання любові до культури, виявлення творчих, діяльних, обдарованих дітей, залучення батьків та школярів до культурно-просвітницьких заходів, можливості реалізації власних креативних проєктів.

Актова зала і є основним  місцем проведення загальношкільних заходів та повинна відповідати сучасним вимогам НУШ.  З цією метою була проведена комплексна реконструкція  актової зали  Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області. Виконано ремонтні роботи актової зали: збільшено площу зали за рахунок підсобного приміщення, проведено реконструкцію сцени, замінено підлогу, осучаснено стелю та стіни, замінено двері. Усіх ремонтних робіт виконано на суму 830,618 тисяч гривень, які було виділено із місцевого бюджету.

У рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» було закуплено  стільці,  інтерактивні панелі, проєктор, підсилювачі звуку, ноутбук на суму 348,614 тисяч гривень, з них державний бюджет – 313,751 тисяч гривень, місцевий бюджет – 34,863 тисяч гривень. Для комфортного перебування відвідувачів, установлено кондиціонери та сучасне освітлення.

Актова зала радо зустрічає всіх учасників освітнього процесу та гостей закладу. Дякуємо за створене комфортне освітнє середовище.