Козацькому роду нема переводу!

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни.

19:46 13.10.2020

День працівників освіти!

2 жовтня учні Хотінської школи урочисто привітали вчителів з Днем працівників освіти. На святі звучали зворушливі слова привітання, вихованці вручили своїм наставникам жартівливі "почесні медалі", подарували квіти. Від імені адміністрації т.в.о. директора школи Гученко Л.В. відзначила грамотами кращих учителів. Концертні номери у виконанні школярів додали святкового настрою педагогам, які дякували юним артистам бурхливими оплесками. У вестибюлі школи діти організували цікаву фотовиставку, обладнали куточок-інсталяцію для фотографування. А ще кожен клас записав відеопривітання, які вчителі школи із задоволенням переглянули. Дякуємо, дорогі наші діти, за свято!

21:32 06.10.2020

День туризму

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.

10:25 27.09.2020