Виховна робота

“Деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок””

Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги

21 лютого 2024 року на базі закладу загальної середньої освіти в с.Старе Село Нижньосироватської територіальної громади було відкриття ІІ етапу змагань Хотінської ТГ у рамках Всеукраїнського проєкту ""Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги" ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Змагання відбулися з волейболу. Переможцем змагань стала команда юнаків Хотінського ліцею Хотінської селищної ради, яка буде представляти Хотінську територіальну громаду на ІІІ етапі районних змагань у рамках Всеукраїнського проєкту ""Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги". Переможці були нагороджені кубком та дипломами відділу освіти Хотінської селищної ради.

09:28 22.02.2024

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО: "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

26 січня 2024 року на базі закладу загальної середньої освіти в с.Старе Село Нижньосироватської територіальної громади Хотінським ліцеєм було проведено змагання з волейболу та баскетболу першого етапу у рамках Всеукраїнського проєкту ""Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги" ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

09:24 29.01.2024

Як говорити з підлітками про “Редан”: поради від ювенальної поліції

Останніми днями розголосу набула потенційно небезпечна діяльність руху “ПВК “Редан””. У зв’язку із цим Ювенальна поліція України дала поради щодо того, як говорити з підлітками про молодіжні субкультури.

10:15 02.03.2023

10:45 30.10.2021

Методичні рекомендації щодо розроблення, затвердження та використання у загальноосвітніх навчальних закладах навчальних програм з позашкільної освіти

22:03 19.09.2021