для людей з порушеннями зору
Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області

Сторінка практичного психолога

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Протягом всього тижня в школі відбулися правопросвітницькі заходи із протидії булінгу та інформування щодо отримання правової допомоги. В початковій ланці були проведені тренінгові заняття з розвитку навичок спілкування та мирного  вирішення конфліктів.  Учителі 1 – 4 класів проводили ранкові зустрічі («Ранкові кола») з  метою формування навичок дружніх стосунків у класному колективі.

14:17 06.10.2021

Емоційний розвиток дітей. Як батьки можуть допомогти і не нашкодити

Емоції відіграють важливу роль у житті кожної дитини. Неемоційну, “холодну”, дитину уявити важко. На емоційне благополуччя дитини, як власне, і на її емоційний розвиток, впливають виховання в родині, соціум. І, звісно ж, її темперамент, тип нервової системи – те, що зараз називають фізіологічними чи біологічними чинниками. Однак, якщо те, що заклала природа, змінити важко, на інше впливати можна. Тому в цій статті йтиметься про роль батьків та інших дорослих в емоційному розвитку дитини.

21:49 05.08.2021