Пробне ЗНО

Пробне ЗНО (НМТ). Онлайн

27 та 28 квітня, онлайн. Реєстрація безоплатна для учнів 9-11 класів. Український центр оцінювання якості освіти в цьому році не буде проводити пробне НТМ (ЗНО). У зв’язку з численними зверненнями вчителів та батьків, Міжнародний інститут інновацій оголошує реєстрацію на безоплатне Пробне ЗНО(НМТ).Онлайн для учнів 9-11 класів.

10:41 21.02.2024

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО. Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

20:19 25.10.2021