ЯК ОЦІНЮВАТИ ШКІЛЬНІ УСПІХИ СВОЇХ ДІТЕЙ

Батьки у взаєминах зі своїми дітьми мають зменшувати хворобливість їхніх переживань з приводу невдач, допомогти їм емоційно долати ситуації, пов’язані зі шкільними оцінками. Похвала їм необхідна, але треба вказати на помилки, неточності. Як ставитися до шкільної оцінки в сім’ї? як зробити так, щоб ваше ставлення позитивно впливало на вашу дитину, а не ще більше її пригнічувало?

09:43 11.12.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЩОДО РОЗВИТКУ ПАМ’ЯТІ У ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

Варто знати, що розвиток уміння користуватися пам’яттю залежить від того, як забезпечується управління цим процесом. Необхідно створювати умови, що прискорюють навчання, дають можливість краще засвоїти й зберегти в пам’яті знання. Адже від неповного використання уяви вміння пригадувати погіршується.

09:43 15.11.2023

БАТЬКІВСЬКИЙ ТРЕНІНГ

Психологи зробили висновок, що є слова і вирази, що начебто й необразливі, однак, якщо часто повторювати їх, здатні дратувати не менше, ніж очевидний чи брутальний «рик», навіть, якщо сказані вони спокійним тоном. Є інші слова, які люди, зазвичай, соромляться говорити, хоча ті здатні нейтралізувати образи й промахи, поліпшувати настрій.

09:43 01.09.2023

Відповідальність батьків та учнів за здобуття освіти

Кожна людина має права та обов’язки, і при реалізації своїх прав кожен зазнає обмежень з метою забезпечення належного визнання і поваги прав і свобод інших. Про це зазначається у статті 29 Загальної декларації прав людини та у статтях 21, 23 Конституції України.

12:55 14.04.2023

Звернення до батьків

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області звертається до мешканців Сумщини, особливо до батьків.    Найчастіше біда трапляється тоді, коли малечу залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.     Незабаром канікули. На жаль, вони не завжди минають без нещасних випадків. Пустощі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.      Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду. Виховуйте у них культуру безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовими приладами. Роз’яснюйте правила відпочинку в лісі, на водних об’єктах та як діяти в екстремальних ситуаціях. Пам'ятайте, що безпека наших дітей, в першу чергу, залежить від нас самих!

11:23 26.10.2022