для людей з порушеннями зору
Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області

Перший раз у п'ятий клас: поради для комфортного знайомства зі старшою школою

П’ятий клас – кризовий етап у розвитку особистості. Тому завдання вчителів і батьків – зробити світ середньої школи дійсно комфортним для учнів! У цей період діти охоче приймають дозовану допомогу та підтримку, довірливо ставляться до дорослих, але при цьому постійно перевіряють їхній авторитет.

22:25 05.08.2021

Свято Останнього дзвоника!

Щиро вітаємо вас із закінченням навчального року, святом Останнього дзвоника. Цей рік справді був непростим, але завдяки старанням та злагодженій роботі учительського та учнівського колективу та батьківській турботі  вдалося гідно витримати всі випробування.      Щастя всім, добра, злагоди, міцного здоров’я, успіхів та приємного літнього відпочинку!

14:38 08.06.2021

Ми за чисте довкілля

Кожна людина повинна розуміти, що чистота довкілля залежить сам від неї.  Усвідомлюючи це, учні 7 класу на уроці практичного заняття з географії долучилися до Всеукраїнської акції "Ми за чисте довкілля". Вони закликають мешканців Хотінської об`єднаної територіальної громади подбати про чистоту навколо себе, не бути сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку - це запорука здоров`я і краси нашого рідного краю.

13:13 07.06.2021