Шановні батьки!

Дата: 18.03.2020 20:23

У зв'язку з оголошеним карантином по всій території України, наш заклад освіти змінив форму роботи. Це означає, що учні не перебувають на вимушених канікулах, а зобов'язані продовжувати навчатися дистанційно. Зі свого боку ми максимально забезпечимо вас детальною інструкцією щодо того, як скористатися освітніми платформами з дистанційного навчання, надамо відповідні посилання. Класні керівники продовжуватимуть підтримувати з вами зв'язок через групи у Вайбері, Фейсбуці, Інстаграмі, Телеграмі, за допомогою електронної пошти. За допомогою цих сервісів надсилатимуть учням завдання для опрацювання.

Будь ласка, візьміть на контроль вільний час ваших дітей, зверніть увагу на їх самоосвіту та самодисципліну. Ніхто точно не може сказати, чи закінчиться карантин у попередньо визначений термін, тому можливості надолужити пропущені заняття може просто не бути!

Завдання для самостійного опрацювання під час карантину розміщені на сторінці сайту "Дистанційне навчання"

Дякуємо за розуміння!