A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області

Усе, що варто знати про дистанційне навчання на карантині

Дата: 16.03.2020 09:11
Кількість переглядів: 76

  • По-перше, треба розуміти, що карантин –  це не час для відпочинку. Тому графік дитини має залишатися таким, як і в навчальний період.

  • Дітям із середньої та старшої школи важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань онлайн, щоб час за ноутбуком не розмивався.

  • Важливо, аби ця робота відбувалася спринтами – проміжками в 20-25 хвилин із перервами на чай, перекус або прогулянку.

Щоб краще організувати навчання вдома, існує безліч платформ та YouTube-каналів для вивчення тих чи інших предметів. Наприклад, з 16 березня телеканал Київ транслюватиме в YouTube відеоуроки зі шкільної програми, які вестимуть найкращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв.

Відеоуроки виходитимуть щодня по буднях по три-чотири на день – о 9:30, 11:30 та 13:30. Тривалість – 30 хвилин. Усього в програмі трансляцій з 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

У навчанні також допоможуть різні навчальні платформи. Зокрема:

  • Студія онлайн-освіти для школярів – EdEra
  • Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО – iLearn
  • Безкоштовна підготовка до ЗНО –  Be smart
  • Онлайн-курси для школярів, студентів і дорослих – Prometheus

Для тих, хто добре володіє англійською мовою, є курси на сайтах:

але деякі з них платні.

Також на YouTube є такий канал, як Цікава наука, блог про математику, який веде Сергій Ткаченко. Усі вони українською мовою. Там цікаво і легко розповідається про фізику, хімію, біологію, українську мову та інші шкільні предмети. NEED/animation studio та Книга-мандрівка (просвітницькі канали) будуть цікавими для учнів молодших класів. Також у навчанні можуть допомогти практичні завдання для учнів 1-2 класів на сайті Освіта.ua, платформа для вивчення математики Matifik, а також завдання на Порталі вчителів початкових класів «Урок»Вчитель вчителю, учням та батькам та сайт з дитячої творчості Крокотак.

Перегляд відеоуроків на телеканалі "СТС" у YouTube.

Нагадуємо, що у зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора