ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ

Дата: 13.10.2021 12:02

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році, їх слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи усі канікули перед телевізором чи комп’ютером.

Дорогі учні, нагадую вам про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки аби уникнути травмування!

Шановні батьки, з вашими дітьми перед виходом на канікули було проведено бесіду щодо попередження усіх видів дитячого травматизму під час канікул. Прохання проводити такі бесіди вдома та радити дітям дотримуватися правил поведінки для збереження їх життя та здоров'я. Закликаю учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ І ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ НА ОСІННІХ КАНІКУЛАХ

1. Необхідно бути обережним, уважним на вулиці, при переході дороги; дотримуватися правил дорожнього руху.

2. Дотримуватися правил техніки безпеки при прогулянках в лісі, на річці.

2.1. Забороняється розпалювати багаття.

2.2. Не купатися в холодну пору.

2.3. Бути обережними при відвідуванні лісового масиву.

2.4. Забороняється вживати в їжу малознайомі і незнайомі гриби і ягоди.

3. Необхідно дбати про своє здоров'я; проводити профілактичні заходи проти грипу і застуди.

4. Бути обережним при контакті з електричними приладами, дотримуватися техніки безпеки при включенні і виключенні телевізора, електричного праски, чайника і т.д.

5. Дотримуватися техніки безпеки при користуванні газовими приладами.

6. Дотримуватися часового режиму при перегляді телевізора і роботі на комп'ютері.

7. Дотримуватися техніки безпеки при роботі з колючими, ріжучими інструментами.

8. Бути обережним у поводженні з домашніми тваринами.

9. Забороняється перебувати на вулиці без супроводу дорослих  після 21.00 години.