План заходів в Хотінській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради у 2021 році під девізом «Передбачити готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

Дата: 13.04.2021 12:00

Зміст заходів

Строк виконання

Виконавці

1.

Довести до працівників закладу Плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Хотінській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради  у 2021 році під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи -ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

до 14.04.2021р.

2.

Розмістити на сайті школи План заходів.

до 14.04.2021р.

Заст.дир. з НВР,

учитель інформатики

3.

Участь в онлайн конференції присвяченої Дню охорони праці в Україні, який у 2021 році відзначається під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи -ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

23.04.2021р.

4.

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з працівниками щодо безпеки праці на робочих місцях.

5.

Проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи  з учнями щодо безпеки праці на робочих місцях у навчальних кабінетах.

Протягом квітня 2021р.

Заст.дир. з ВР, класні керівники, класоводи

6.

Проведення уроків, виховних заходів

«28 квітня - День охорони праці».

28.04.2021р.

Заст.дир. з ВР,

7.

Проведення консультацій та надання роз’яснень працівникам щодо важливості застосування нових форм організації праці, зокрема масштабного переходу на дистанційну роботу під час карантину і пов’язаних із цими змінами розширення можливостей для працівників, а також про виникнення потенційних ризиків та ризиків насильства та кібербулінгу.

8.

Оприлюднення «гарячих телефонних ліній» з питань охорони праці.

9.

Надання працівникам закладу допомоги щодо організації безпечної роботи працівників під час карантину, не допускаючи при цьому порушень трудового законодавства.

10.

Провести навчання з питань охорони праці.

Грудень 2021р.

11.

Проведення постійної роботи із залученням працівників до процесу формування системи безпеки та здоров’я працівників на роботі.

12.

Взяти участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей у 2021р.».

заст.з ВР, педагог-організатор