День захисту тварин!

Дата: 04.10.2021 11:59

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Відзначається в день пам’яті Святого Франциска Ассизького (засновника відомого чернечого ордену францисканців, помер 4 жовтня 1226), релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі. Трепетне ставлення до будь-якого прояву життя, до всіх істот, які живуть, здатність співчувати і відчувати їх більш гостріше своєю власною душею зробили його святим, шанованим у всьому світі.

До Дня захисту тварин в усіх класних колективах Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя. А також учні поділилися влвсними фото зі своїми улюбленцями.