Увага! ЦІКАВЕ НАВЧАННЯ НА КАНІКУЛАХ ТА ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

Традиційно ділимося цікавими можливостями, що можуть стати у нагоді вашим учням. Будь ласка, за можливості, поділіться цими ресурсами з батьками та учнями своєї школи.      Продовжується трансляція "Антарктичних уроків" для школярів та дорослих. У наступних випусках ми дізнаємось про те, як Україна отримала станцію "Академік Вернадський", для чого досліджувати крижаний континент та як полярники працюють у Антарктиді. Трансляція відбувається щосереди о 14:00. Усі минулі та попередні випуски можна зручно переглянути на YouTube МОН.      Закінчилася трансляція уроків Всеукраїнської школи онлайн, однак усі випуски й надалі доступні на YouTube МОН і можуть стати в нагоді для підготовки до ЗНО чи успішного старту наступного навчального року.  УЦОЯО та ГС "Освіторія" за підтримки МФ "Відродження" роблять відеокоментарі до завдань пробного ЗНО 2020. Експерти докладно розбирають кожне завдання, надають розгорнуті пояснення на всі запитання та діляться порадами, як успішно скласти ЗНО у 2020 році. Відеороз’яснення стануть доступними на безкоштовній платформі iLearn за посиланням. Графік публікацій: - українська мова і література: 17 червня о 15:00; - історія України: 19 червня о 15:00; - математика: 19 червня о 15:00; - англійська мова: 19 червня о 15:00; - хімія: 24 червня о 15:00; - біологія: 24 червня о 15:00; - географія: 27 червня о 15:00; - фізика: 27 червня о 15:00.

09:23 22.06.2020

Ефіри радіо “Культура”

Цього тижня щодня об 21:00 у програмі “Радіотеатр” відбуватимуться читання творів у перекладі українського поета Максима Рильського. Про це повідомила продюсерка Третього каналу Суспільного Радіо “Культура” Ірина Славінська на своїй fb-сторінці.

12:25 18.04.2020

Трансляції на телеканалі рада

Про трансляції на телеканалі “Рада” вперше повідомили на fb-сторінці Верховної Ради з посиланням на голову парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака.

00:23 16.04.2020

«Всеукраїнська школа онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

10:14 04.04.2020