A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хотінський ліцей Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області

Бібліотека

Любі друзі!

Щиро вітаємо вас, наші дорогі читачі, батьки, вчителі, вихователі на сайті
бібліотеки  Хотінської спеціалізованої школи І -ІІІ ступенів

   Сумського  району  Сумської області  смт.Хотінь

 

      Запрошуємо вас здійснити віртуальну екскурсію нашою бібліотекою. Тут у просторі нашого сайту, ви можете дізнатися за яким графіком працює бібліотека, які заходи чекають на вас, переглянути списки періодичних видань, що передплачуються бібліотекою, дізнатися про нові надходження, знайти інформацію про насичене життя бібліотеки, ознайомитися з книжковими виставками.


      Отож ласкаво запрошуємо вас до Бібліотеки, де панує світ казок, пригод, фантастики, світ новин!

 

 

                                             ГРАФІК РОБОТИ НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ

                                             Робочі    дні :  8.00  - ДО 14.00

                                             Вихідні дні : субота ,неділя 

Дата: від до Скинути

9 БЕРЕЗНЯ - 210 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Для українців Шевченко – символ нації, що силою свого праведного слова пробуджує її духовно та скеровує на державотворення. Його пророча місія оповита ореолом вічності животворящого слова, що промовляє до нащадків голосом свого народу, спонукає усвідомити себе й відродитись духовно. 

19:09 08.03.2024

Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»

Команда Українського інституту книги анонсує проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», який відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р., що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня). Тиждень поезії в Україні відбудеться вперше, і, ми вважаємо, що це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою.

15:22 07.03.2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

         21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.          Історія свята, на превеликий жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які виражали свій протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної — бенгальської, мови. Відтоді кожного року Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.            Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина з них знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Тому ЮНЕСКО своїм Рішенням прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.           Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

19:19 21.02.2024

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цей пам’ятний день встановлений Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

15:22 20.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора